Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Edzőmeccsek 2013 tél

 

 A FERDE BETÜKKEL ÍRT MECCSEK VIDÉKI HELYSZÍNEK MÉRKŐZÉSEIT JELZI !!

  Nap Kezdés Hazai Vendég Helyszín
Jan 09 szerda 20:30 Kormányőr Hidegkút A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Jan 16 szerda 19:00 1908 SZAC ??? A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Jan 19 szombat : Szt István  U19 Gázművek Láng Vasas pályája Budapest XIII. Rozsnyai utca
Jan 19 szombat 17:00 Hegyvidék Vízművek Láng Vasas pályája Budapest XIII. Rozsnyai utca
Jan 20 szombat 12:00 Futsal bajn.   Kartal
Jan 23 szerda 19:30 Új Buda Vízművek A Sportmax sportcentrum 1112 Kőérberki út 2
Jan 26 szombat 11:00 Budafok Vízművek A Budafoki műfüves pálya Budapest Promontor utca 86
Jan 26 szombat 12:00 TFSE Hegyvidék II. A Testnevelési Egyetem labdarúgó pályája 1123 Budapest Csörsz utca 2
Jan 26 szombat 12:00 Taksony Pilis Taksony
Jan 26 szombat 13:00 Budatétény I. Gyúró A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Jan 26 szombat 15:00 Hegyvidék I. Hatvan Láng Vasas pályája Budapest XIII. Rozsnyai utca
Jan 27 vasárnap 09:00 Futsal bajnokság " Hidegkút " Kartal
Jan 27 vasárnap 15:00 Leányfalu Gázművek Üröm
Jan 29 kedd 20:30 43. Sz. Építők ESMTK A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Jan 30 szerda 18:30 BKV Előre BVSC A BKV Előre labdarúgó pályája Budapest VIII. Sport utca
Jan 30 szerda 18:30 Hernád Pilis Dabas
Jan 30 szerda 19:00 1908 SZAC Vízművek A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Feb 02 szombat 11:00 Budatétény I. Tököl U19 A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Feb 02 szombat 11:00 Péteri Pilis Péteri
Feb 02 szombat 13:30 Budatétény II. AC Zrinyi  A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Feb 02 szombat : Tatabánya Vízművek Tatabánya
Feb 03 vasárnap 13:00 R.S.C. M.A.C. Ikarus BSE labdarúgó pályája 1165 Budapest Bátony utca 1 - 33
Feb 03 vasárnap 15:00 Nimród FFC II. Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 3
Feb 05 szerda 19:00 Szent Pál Vízművek A Budafoki műfüves pálya Budapest Promontor utca 86
Feb 08 péntek 18:30 BKV Előre BVSC A BKV Előre labdarúgó pályája Budapest VIII. Sport utca
Feb 09 szombat 11:00 Budatétény I. KISE A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Feb 09 szombat 13:00 Kelen U19 Budatétény II. Kelen SC labdarúgó pályája 1116 Budapest Hunyadi Mátyás utca 56 
Feb 09 szombat 13:00 BEAC II. ? ? ?  Budapest XIV. Kövér Lajos utca
Feb 09 szombat : Kelen Vízművek Kelen SC labdarúgó pályája 1116 Budapest Hunyadi Mátyás utca 56
Feb 09 szombat 16:00 Dabas-Gyón Pilis Dabas
Feb 09 szombat 19:00 43. Sz. Építők AFC Soroksár I. A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Feb 09 szombat 21:00 Goldball AFC Soroksár II. A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Feb 10 vasárnap 13:00 R.S.C. Chinoin Ikarus BSE labdarúgó pályája 1165 Budapest Bátony utca 1 - 33
Feb 10 vasárnap 15:00 Nimród Inter 04 II. Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 3
Feb 13 szerda : REAC ifi Vízművek  A REAC ifjúsági csapatának stadionja Budapest XV. Szántóföld utca
Feb 13 szerda 18:30 Üllő Pilis Üllő
Feb 13 szerda 19:00 Budatétény I. Felsőpakony A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Feb 14 csütörtök 18:00 Üröm Gázművek Üröm
Feb 16 szombat 11:00 Budatétény II. Pettend A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Feb 16 szombat : THSE Sashalom AFC Soroksár I. ? ? ? 
Feb 17 vasárnap 09:00 BVSC Lánchíd Budapest XIV. Kövér Lajos utca
Feb 17 vasárnap : ESMTK Pilisi LK A Soroksár SC labdarúgó pályája 1239 Budapest Soroksár Haraszti út 26
Feb 17 vasárnap 13:00 R.S.C. Merkapt Ikarus BSE labdarúgó pályája 1165 Budapest Bátony utca 1 - 33
Feb 17 vasárnap 21:00 FC Pifu Nimród A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Feb 20 szerda : Újpest ifi Vízművek Cérna pálya Budapest IV. Fóti út
Feb 20 szerda 19:00 Budatétény I. ESMTK NB III. A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Feb 21 csütörtök 17:30 Siketek Hidegkút A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Feb 22 péntek 18:30 Dabas Pilis Dabas
Feb 23 szombat 08:00

Komáromi  István 

Emléktorna

Hidegkúton  Klebelsberg Kunó Ált. Isk. és Gimn. sportcsarnoka, II.ker. Kökény u. 44.
Feb 23 szombat 10:00 BVSC Pénzügyőr A BVSC utánpótlás labdarúgó csapatának pályája Budapest XIV. Tatai út 12
Feb 23 szombat : Kiskunlacháza AFC Soroksár I. ? ? ? 
Feb 23 szombat 13:00 RSC Vasad RSC Ikarus BSE labdarúgó pályája 1165 Budapest Bátony utca 1 - 33
Feb 23 szombat : Budatétény II. MAFC A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Feb 24 vasárnap 08:00

Komáromi István

Emléktorna

Hidegkúton   Klebelsberg Kunó Ált. Isk. és Gimn. sportcsarnoka, II.ker. Kökény u. 44.
Feb 24 vasárnap 09:00 REAC BVSC  A REAC ifjúsági csapatának stadionja Budapest XV. Szántóföld utca
Feb 24 vasárnap 15:00 Nimród Csabagyöngye Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 3
Feb 24 vasárnap 20:30 Champions

AFC Soroksár II.

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Márc 02 szombat : Budatétény II. Kormányőr A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37
Márc 02 szombat 13:00 BEAC II. ? ? ?  Budapest XIV. Kövér Lajos utca
Márc 02 szombat 21:00 AFC Soroksár II Hidegkút II. A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Márc 03 vasárnap 11:00 KEFC Nimród Budapest XIV. Kövér Lajos utca
Márc 03 vasárnap 12:00 Hidegkút Nagykovácsi A  Hidegkút SC labdarúgó pályája Budapest II. Szabadság út
Márc 03 vasárnap 13:00 Nagykovácsi Pile SC A  Hidegkút SC labdarúgó pályája Budapest II. Szabadság út
Márc 03 vasárnap 14:00 Hidegkút Pile SC A  Hidegkút SC labdarúgó pályája Budapest II. Szabadság út
Márc 03 vasárnap 15:00 Hunicorn Lánchíd A Budafoki műfüves pálya Budapest Promontor utca 86
Márc 08 péntek 20:30  Erdért Hidegkút A Vasas SC labdarúgó pályája 1138 Budapest Fay utca
Márc 09 szombat 13:00 BEAC II. ? ? ?  Budapest XIV. Kövér Lajos utca
Márc 09 szombat 14:00 Őrbottyán Hidegkút Őrbottyán
Márc 09 szombat 21:00 AFC Soroksár I. Piramis A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
Márc 10 vasárnap 14:00 Hidegkút II. AC Zrinnyi II. A  Hidegkút SC labdarúgó pályája Budapest II. Szabadság út

 













 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.