Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

13.03.24. vasárnap

 

Budapest I., II., III., IV. osztály

 

Nézd meg ki van eltiltva ► ► ►

 

 Pontos idő :

 Kezdés,osztály

budai-var-nappal.jpg

focipalya.jpg

 

 

 Pontos idő :

 Kezdés,osztály

parlament-nappal.jpg

focipalya.jpg
10:00 IV. oszt 

Ntétény II. - Csabagyöngye

A Nagytétény SE labdarúgó pályája 1225 Budapest Angeli Út 64    09:00 IV.oszt

Pasarét - BVSC Zugló

R.A.F.C. stadion Budapest XVI. Pirosrózsa utca
13:00 III.oszt

Prokátor - II. Ker UFC

A II. Kerületi UFC labdarúgó pályája Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 11   10:00 III.oszt

Erdért - Erzsébet

LÁNG pálya Budapest XIII. Rozsnyay utca
15:00 IV.oszt 

Hunicorn - FC Káp. City

A Budafoki műfüves pálya Budapest Promontor utca 86   11:00 IV.oszt 

Babylon - Káp Megyer

Tungsram pálya Bp. IV. Tábor utca 16 
 15:00 I.oszt

Kelen - Budatétény

Tetszőleges szöveg   13:00 IV.oszt 

FFC II. - RTK II.

A Ferencvárosi FC műfüves pályája a Népligetben Bejárat a Vajda Péter utcából
 15:00 III.oszt   

 Törökbálint - Bp. Polgári

HALASZTVA

Törökbálint    13:00 IV.oszt

Közterület II. - Hidegkút II.

1908 SZAC stadion Budapest XVIII. Thököly út 5
         15:00 I.oszt

THSE - Nagytétény

R.A.F.C. stadion Budapest XVI. Pirosrózsa utca
         15:00 I.oszt

MLTC - Grund

Az MLTC labdarúgó pályája 1165 Budapest Bökényföldi utca 27
         15:00 III.oszt

Previfitt - Kormányőr

 A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
        15:00 III.oszt 

BRSC - Margitsziget

 Lantos Mihály sportcentrum Bp. XIV. Csömöri út
        15:00 III.oszt 

Grafito - Hangos

 Bp. X. Kőér utca 1
             
  Pontos idő : 

Kezdés,osztály

budai-var.jpg

 focipalya.jpg  

Pontos idő : 

 Kezdés,osztály

parlament.jpg

focipalya.jpg 
17:00 IV.oszt

Rend Őr - Híd Unió

A Budafoki műfüves pálya Budapest Promontor utca 86     17:00 III.oszt

Flotta 2001 - Istenhegy

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24. 
 17:00 IV.oszt

Nimród - Henger

A II. Kerületi UFC labdarúgó pályája Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 11    17:00 IV.oszt

Issimo - BMC

Budapest XIV. Kövér Lajos utca
          18:00 III.oszt

Vízafogó - Respect

Elektromos pálya XIII. Népfürdő utca
        18:00 IV.oszt Közterület - Inter 04 1908 SZAC stadion Budapest XVIII. Thököly út 5
         19:00 III.oszt

BÜSKE - Ú. Haladás

 A Vasas SC labdarúgó pályája 1138 Budapest Fay utca
        19:00 IV.oszt

Hegyvidék II. - 1908 SZAC II.

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
        21:00 IV.oszt

Tabáni LC - Lánchíd

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.

 

Vissza a kezdőlapra ► ► ►

 

2013. 03. 23. szombat