Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

13.03.17. vasárnap

 

Budapest I., II., III., IV., osztály

Nézd meg ki van eltiltva ► ► ►

 

 Pontos idő :

 Kezdés,osztály

budai-var-nappal.jpg

focipalya.jpg

 

 

 Pontos idő :

 Kezdés,osztály

parlament-nappal.jpg

focipalya.jpg
 13:00 III.oszt   MTK Maccabi - Csillaghegy A II. Kerületi UFC labdarúgó pályája Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 11    09:00 IV.oszt

Hercules - Hunreal

Budapest XIV. Kövér Lajos utca
 13:00 III.oszt   Margitsziget - Grafito  HALASZTVA   09:00 IV.oszt

Gamma - Flotta

 A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
 15:00 I. oszt

Budatétény – THSE

A Budatétény SE labdarúgó pályája 1223 Budapest Jókai Mór utca 37    10:30 I.oszt

 RSC - TFSE

Ikarus BSE labdarúgó pályája 1165 Budapest Bátony utca 1 - 33
  15:00 IV.oszt   Rend Őr 07 - Nimród A Budafoki műfüves pálya Budapest Promontor utca 86   11:00 IV.oszt

Z. Kinizsi - Issimo

Lantos Mihály sportcentrum Bp. XIV. Csömöri út
  15:00 III.oszt   Budakeszi - Erdért   Budakeszi SC      11:00 III.oszt

Inter 04 - Kármán

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
 15:00 IV.oszt    Thán Károly – Nagytétény II A II. Kerületi UFC labdarúgó pályája Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 11   11:00 IV.oszt

Kőbányai EFC – A.S.E.

Budapest XIV. Kövér Lajos utca
 15:00 IV.oszt   1 FC Skorpió - Rowers Budaörs Árok utca   11:00 IV.oszt

Káp.megyer - Külker

A Vasas SC labdarúgó pályája 1138 Budapest Fay utca
  16:00 IV. oszt 

TFSE - RTK

A Testnevelési Egyetem labdarúgó pályája 1123 Budapest Csörsz utca 2   11:00 III. oszt

ESMTK - Törökbálint

 HALASZTVA
17:00 IV.oszt 

Csabagyöngye – Henger

A II. Kerületi UFC labdarúgó pályája Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 11     13:00 I.oszt

FFC - Kelen

A Ferencvárosi FC műfüves pályája a Népligetben Bejárat a Vajda Péter utcából
         13:00 II.oszt

1908 SZAC - MAC

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
        13:00 IV.oszt

R.K.S.K. - Közterület

 HALASZTVA
         14:00 III.oszt

RAC - Respect

 HALASZTVA
        14:00 IV.oszt

FC Káp City – Unione II.

Tungsram pálya Bp. IV. Tábor utca 16
        15:00 IV.oszt

Róna – 2011 Champion

Budapest XIV. Kövér Lajos utca
        15:00 IV.oszt

Pszt.imre – FFC II.

 HALASZTVA
        15:00 IV.oszt

MAFC – Hegyvidék II.

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
         16:00 I. oszt

Grund - Vízművek

 HALASZTVA
         17:00 IV.oszt

Némedi - Babylon

UTE pálya Budapest IV. Megyeri út 2
             
  Pontos idő : 

Kezdés,osztály

budai-var.jpg

 focipalya.jpg  

Pontos idő : 

 Kezdés,osztály

parlament.jpg

focipalya.jpg 
  17:00 III.oszt   Kispest - Budatétény Kelen SC labdarúgó pályája 1116 Budapest Hunyadi Mátyás utca 56      17:00 I.oszt

Goldball - MLTC

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
 19:00 III.oszt  Istenhegy – Szent Pál II. A Sportmax sportcentrum 1112 Kőérberki út 2      17:00 III.oszt

Bp. Polgári - Hidegkút

A Vasas SC labdarúgó pályája 1138 Budapest Fay utca
 19:00 II.oszt  Darazsak - Flotta A II. Kerületi UFC labdarúgó pályája Budapest II. Kolozsvári Tamás utca 11      19:00 III.oszt

BÜSKE - Vizafogó

A Vasas SC labdarúgó pályája 1138 Budapest Fay utca
         19:00 II.oszt

43. Sz. Építők - Szabadkikötő

A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
         21:00 IV.oszt

Tabáni LC - CSHC

 A Goldball és a Siketek pályája 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 24.
             

 

13.03.16. szombat

 

Vissza a kezdőlapra ► ► ►